Kora czy bawełna, która pościel jest lepsza?
Chcesz kupić dodatki do sypialni, jednak zastanawiasz się, która pościel kora czy bawełna będzie lepsza? Oba rodzaje tkanin posiadają swoje zalety i wady. Zatem, poznajmy je!
2020-02-17, 06:48

Kora czy bawełna - dylematy przy wyborze pościeli

Z pewnością niejednokrotnie zastanawialiście się jaką pościel wybrać. Jaki rodzaj będzie najprzyjemniejszy, najbardziej delikatny, a może łatwy do utrzymania w czystości? Kora czy bawełna, która pościel będzie najlepsza dla mnie? To kwestia indywidualna. Jednak zanim dokonamy wyboru, warto poznać cechy obu z nich!

Kora czy bawełna

Pościel z kory - niezwykle uniwersalna

Zastanawiasz się, która pościel będzie lepsza - kora czy bawełna? Pierwsza z nich cechuje się wypukłością, marszczeniami, które są wyczuwalne w dotyku. Pościel ta jest bardzo uniwersalna, a przy tym wygodna w użytkowaniu. Dlaczego? Wystarcz ja wybrać i wysuszyć - nie wymaga ona prasowana, ponieważ nie widoczne są tzn. zagniecenia. Dzięki temu, pościel z kory zawsze będzie wyglądać estetycznie. 

A może bawełniana?

Nadal zastanawiasz się na co postawić? Kora czy bawełna? Ta druga - jest wykonana z naturalnego, delikatnego materiału. Śpiąc pod nią zapewnisz swojemu ciału, a przede wszystkim skórze właściwe oddychania przez całą noc. Pościel ta, pozwoli odprowadzić nadmiar wilgoci. Dodatkowo jest ona wygodna w użytkowaniu i stosunkowo tania. 

Mamy nadzieję, że już wiesz którą pościel wybrać! Warto zaznaczyć, że pościel z kory jest  nieco bardziej szorstka niż bawełniana. Jednak obie z nich posiadają swoje wyróżniki jakości. Odwiedź nasz sklep i wybierz pościel swoich marzeń, która zapewni ci komfort i wysoką jakość snu. Zapraszamy!

KONTAKT / AUTOR
E-ekomax
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy