Jak usunąć plamy z pościeli? Domowe sposoby
Z pewnością każda gospodyni zna wiele trików i sposobów domowych na pozbycie się wielu problemów. Jednak jak usunąć plamy z pościeli? W naszym artykule znajdziesz wskazówki i sprawdzone sposoby na pozbycie się tego kłopotu. Zapraszamy!
2020-03-16, 12:19

Jak usunąć plamy z pościeli? Sprawdzone, domowe sposoby

Prowadząc dom każda gospodyni niejednokrotnie spotyka się z wieloma problemami, które wymagają sprawdzonych sposobów rozwiązania. Często sięgamy do poradników lub szukamy odpowiedzi na pytanie w Internecie. Jednak jak usunąć plamy z pościeli? Niejednokrotnie mogło Ci się zdarzyć zasnąć w makijażu lub rozlać przez nieuwagę wino w łóżku? Powstałe plamy są ciężkie do usunięcia. Jednak bez obaw! W pierwszym przypadku wato namoczyć pościel w wodzie z dodatkiem płynu do naczyń, a w drugim doskonale sprawdzi się sól i zimna woda. 

Powstałe plamy z krwi możesz usunąć za pomocą mieszanki ziemnej wody i soli. Jeśli plama jest zaschnięta zastosuj lodowatą wodę. 

Jak usunąć plamy z pościeli

Uniwersalne mieszanki do czyszczenia pościeli i materaca

Jak usunąć plamy z pościeli? Szukasz sprawdzonych sposobów na powstałe plamy na tkaninach? Zastosuj sodę oczyszczoną w połączeniu z wodą utlenioną na trudne do usunięcia, a przede wszystkich zaschnięte plamy. Powstała papka pomoże Ci usunąć zanieczyszczenie. Jeśli chcesz odświeżyć swój materac - polecamy potrzeć go na sucho soda oczyszczoną. W ten sposób pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów. Jeśli te sposoby nie działają sprawdź też skuteczność mieszaniny z wody i proszku do prania. Praktycznie każdą plamę można wybawić - stosuj tylko odpowiednie sposoby, aby nie uszkodzić tkaniny zbyt rygorystycznymi sposobami. Teraz już wiesz jak usunąć plamy z pościeliZapraszamy do przeczytania naszego artykuły, w którym znajdziesz jeszcze więcej sposobów na poradzenie sobie z szczególnymi rodzajami plam na pościeli. 

KONTAKT / AUTOR
E-ekomax
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy